English | خانه | درباره ما | تماس با ما

 

 

 


مشاوره كاشت مو

براي انجام كاشت مو، ابتدا شما با ما تماس مي گيريد و نوبت مشاوره به شما داده مي شود و شما جهت انجام مشاوره مي بايست به مطب ما مراجعه كنيد.
اولين مسئله يعني سطح توقع شما از کاشت مو بررسي مي شود، عكس هاي مشابه قبل و بعد از عمل به شما نشان داده شده و سطح پوشش قابل ايجاد براي شما ارزيابي مي شود.درمشاوره سطح ريزش مو، مقدار بانك مو (تعداد گرافتی كه قابل برداشت و پيوند مي باشد)، تراكم مطلوب در منطقه كاشت، شكل خط موي جلوي سر ارزيابي مي شود.در حين مشاوره، بررسي هاي پزشكي از نظر مشكلات قلبي و پوستي، فشار خون، بيماري هاي تيروئيد، داروهاي مصرفي و ساير موارد توسط پزشک انجام مي شود. آزمايشات مورد نياز در خواست مي شود و شما نیزمي توانيد سوالات خود را مطرح و جواب آنرا دريافت كنيد.

آزمایشات:

آزمايشات مورد نياز كه در روز عمل مي بايست جواب آنرا همراه خود داشته باشيد به شرح زیر می باشد:
CBC diff
BT, CT, PT, PTT
HIV Ab, HBS Ag, HBS Ab, HCV Ab, U/A
پس از پاسخ گويي به سوالات شما و تكميل مشاوره ،تعداد تار مورد نیاز برای کاشت سر شما و همچنین هزینه آن مشخص و بیان می شود و در صورت تمايل شما به کاشت مو در مرکزما، نوبت عمل به شما داده مي شود.شما روز عمل مي بايست جواب آزمايشات را آماده نموده و توصيه هاي قبل از عمل را نيز رعايت فرمائيد.

روز عمل:

در روز عمل شما مي بايست راس ساعت تعيين شده در كلينيك ما حضور داشته باشيد.دراتاق عمل ابتدا مجددا ارزيابي ها و اندازه گيري هاي دقيق انجام مي شود. مقدار پوشش و تراكم سر و مقدار باز بودن شقيقه ها و ... محاسبه و ترسيم مي شود. سپس خط موي جلوي سر شما با دقت ترسيم مي شود، شما مي توانيد خط موي خود را ببينيد و آنرا تغيير دهيد و در حد امكان تغييرات مورد نظر شما اعمال مي شود سپس موهاي سر شما کاملا كوتاه مي شود.

عمل برداشت و کاشت:

پس از ترسيم خط مو و تعيين حدود كاشت، در روش
FIT بیحسی درزیر پوست ناحیه برداشت (پشت سر) تزریق و سپس با سوزن كوچكي تارهای مو به صورت دانه دانه از پوست سر در آورده می شود.
به تارهای مو ، گرافت
Graft يا واحد فوليكولي Follicular unit می گویند.بعد از اینکه به تعداد کافی گرافت ها برداشته شد توسط جراح سوراخ هاي كاشت مو درجلوي سر ايجاد مي شود.تراکم كاشت، جهت یا خواب موها، وسعت كاشت، عمق سوراخ ها، جهت سوراخ ها و مسائل ديگر توسط جراح در نظر گرفته مي شود. با آماده شدن گرافت ها، آنها در سوراخ هاي ايجاد شده كاشته مي شوند .آسیب ندیدن تار های مو در هنگام کاشت بسیار مهم است و به مهارت و تجربه فردی که کاشت انجام می دهد بستگی دارد.

درمرکز ما برای كاشت مو فقط از تكنيك
FIT استفاده مي شود ، اين روش جديدترين و آخرين روش كاشت مو در دنيا مي باشد كه توسط جراحان بزرگ كاشت مو در دنيا استفاده مي شود و زيباترين و طبيعي ترين نتايج با اين تكنيك ايجاد مي شود.در مرکز ما از سری با طاسی نوع شش و بانک پشت سر قوی تا 18300 تار مو یعنی (6100 گرافت) در یک مرحله هفت روزه برداشت و کاشت شده است. موهاي كاشته شده آنقدر طبيعي بنظر مي رسد كه غيرقابل تشخيص از موهاي ديگر است.

پس از اتمام يك جلسه كاشت مو، پانسمان مناسبي روي محل برداشت سر گذاشته مي شود كه اين پانسمان روز بعد جهت شستشو برداشته ميشود. شما پس از عمل مرخص مي شويد وهمان روز مي توانيد به حمام برويد.روش شستشوي سر به شما آموزش داده مي شود.روز دهم پس ازکاشت جهت پاکسازی سر مجددا مراجعه مي كنيد.
موهاي كاشته شده تا یک ماه رشد خواهند داشت كه مؤيد گرفتن پيوندها مي باشد. قسمت عمده اين موها از 25تا 35 روز بعد عمل مي ريزند اما ريشه موها زنده مي باشد. موهاي جديد ازماه چهارم به بعد دوباره شروع به رشد کرده و به تدریج تا ماه یازدهم کامل و ضخیم می شوند و نمای طبیعی ایجاد می کنند.

 

صفحه نخست | تماس با ما | درباره ما
کلیه حقوق این سایت برای پارس
FIT محفوظ می باشد.

http://www.facebook.com/parsfit